HEY Akademi Sivil Sesler Festivali’ne Katıldı

Görselde HEY Akademinin tanıtım masası, masanın üstünde dernek ile ilgili kitapçıklar bulunmakta, masanın arkasında , oturan ve ayakta dernek sorumluları yer almaktadır, Görselin sağ alt köşesinde , HEY Akademi, logosu logonun karşısında, heysosyal, sosyal medya ikonları yer almaktadır.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği (STGM) tarafından, bu yıl 17 – 18 Kasım 2023’te, İzmir Kültür Park’ta, “Dayanışma Güçlendirir” teması ile gerçekleştirilen “Sivil Sesler Festivali’ne”, Herkes İçin Erişilebilir Yaşam Akademisi Derneği (HEY Akademi) olarak katılım sağladık.

17 Kasım 2023 Cuma günü, HEY Akademi’ye ayrılan stantta Genel Başkan İsmail Çevikbaş, Genel Sekreter Fatih Sayar ve üyelerimiz Seda İz, Merve Kurucu ile Zarife Korkmaz yer aldı.

HEY Akademi’yi yakından tanımak isteyen, kesişen alanlarda faaliyette bulunan ve daha önceki projelerimiz dolayısıyla, tanışma ve teşekkür için standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ediyoruz. Yeni işbirlikleri için dayanışma güçlendirir mottosu bizlere heyecan verdi.

18 Kasım 2023 Cumartesi günü, Dayanışma Çadırında “A’dan Z’ye Erişilebilir Etkinlik Düzenleme Eğitimi Atölyesi” ise olumsuz hava koşulları sebebiyle iptal edildi. Aşırı yağışa rağmen çadıra gelerek, atölye çalışmasını bekleyen katılımcı ve dostlarımıza da teşekkür ederiz.

Sivil toplum bir harekettir ve bu hareket hiç bitmeyen bir motivasyon ile enerjiye sahiptir. Bu festival bizlere bu gerçeği bir kez daha gösterdi.

Erişilebilir nice festivaller dileği ile…