Sabancı Vakfı Hibe Programı desteği ile Herkes İçin erişilebilir Yaşam Akademisi Derneği liderliğinde yürütülen “Erişilebilir...

Görselin üst orta bölümünde, Sabancı Vakfı logosu, logonun karşısında, Hibe proğramı tarafından desteklenmiştir. yazısı yazmaktadır, görselin orta bölümünde Makam masası ve masanın önünde oturma grubunda oturan ziyaretçilerin olduğu bir resim yer almaktadır, Resmin hemen altında haber başlığı yer almaktadır, görselin sağ alt köşesinde, HEY Akademi, logosu logonun hemen karşısında, heysosyal, sosyal medya ikonları yer almaktadır.

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erhan BAYDUR’un ev sahipliğinde makamında gerçekleştirilen toplantıya Proje Koordinatörü İsmail ÇEVİKBAŞ, AR-GE Birim Sorumlusu Mehmet Akif DUMAN ve Matematik Öğretmeni Kadri YAMAN katıldı.

Ara tatil ve akabinde yaşanan deprem afeti sebebiyle değişen ülke ve sivil toplum gündeminin proje faaliyetlerinin ertelenmesine neden olduğunu belirten İsmail ÇEVİKBAŞ, kısa süre içinde öğretmen görevlendirmelerinin yapılarak proje kapsamında erişilebilir ders videosu çekimine başlamak istediklerini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erhan BAYDUR da proje ortak kuruluşu olarak daha önce olduğu gibi hızlı çözümler ile konu hakkında çalışma başlattı.

Kısa süre içinde erişilebilir ders videoları çekimlerini tamamlayarak www.erisilebiliregitim.com portalında yayınlamayı öngördüklerini belirten ÇEVİKBAŞ, projenin başlangıcından bugüne kadar her konuda açık destek veren İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erhan BAYDUR’a teşekkür etti.