Gençlik Çalışanları İçin Sosyal Politika ve İstihdam Konferansıyla İzmir Yerel Eğitimine Katıldık

Koyu Mavi renk arka fon üzerinde, çapraz bir şekilde duran, beyaz renk gazete! HEY POSTA adlı gazetenin sol bölümünde ; açıklama bölümündeki metin bulunmakta, sağ bölümünde etkinliğe ait bir fotoğraf yer almaktadır. Görselin sağ altında, HEY AKADEMİ logosu ve sol alt bölümde “@heysosyal” ibareli Facebook, İnstegram, Twitter sosyal medya ikonları yer almakta.

AB tarafından finanse edilen ve Pi Gençlik Derneği tarafından yürütülen Gençlik Çalışanları İçin Sosyal Politika ve İstihdam Konferansı ile devamında Gençlik Çalışanları İçin Sosyal Politika ve İstihdam İzmir Yerel Eğitimi düzenlendi. 28-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen konferansa ve 20-22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen İzmir Yerel Eğitimine Hey Akademi’yi temsilen Eğitim Kültür ve İstihdam Sekreterimiz Hakan TELTİK katıldı.
Hakan TELTİK, “Hey Akademi olarak birçok çalışma ve proje yürüttüğümüz gibi gençlik alanında çalışmaları da yakından takip ediyoruz ve gençler için de çalışıyoruz. Bu nedenle de katıldığımız bu konferans ve eğitim bizim için oldukça verimliydi. Devamında da yine Pi Gençlik Derneği tarafından düzenlenecek olan Gençlik Zirvesinde de Hey Akademi olarak yer almayı planlıyoruz.” dedi.