Bazen Cansuyu Bazen Can Simidi Olacak Hayal Ortaklarımıza İhtiyacımız Var!

Görselin sağ üst köşesinde Hey Akademi logosu yer almaktadır, Görselin orta üst bölümünde, Destek Ol! Oluşturduğun Sosyal Etkiyi Birlikte İzleyelim. Yazmaktadır. Görselin tam orta bölümünde Hey Akademi Bağış sayfasının ekran görüntüsü yer almaktadır, hemen altında, www.heyakademi.org.tr .yazmaktadır. Görselin orta alt bölümünde , heysosyal sosyal medya ikonları yer almaktadır.

Herkes İçin Erişilebilir Yaşam Akademisi Derneği; görme engelliler alanında, hak temelli anlayış ile faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur. Bu sebeple de açık, şeffaf ve hesap verebilir bir kurumsal yapı organizasyonuna büyük önem vermekteyiz.

Sivil toplum çalışmaları; ABD ve Avrupa ülkelerinde de büyük oranda üye ve gönüllü bağışları ile yürütülmektedir. Ülkemizde ise engelliliğin bu alanda oldukça istismar edildiği bir gerçektir. İşte bizler geçmişten gelen bu olumsuz deneyimlere son vermek ve bireylerin sivil toplum örgütlerine yaptıkları bağışların kullanımı ile ilgili süreçleri izleyebilmeleri için BAĞIŞ VE BAĞIŞÇI HAKLARI BEYANNAMESİ yayınladık.

Engelliler alanında yapılacak pek çok araştırma, çalışma ve proje var. Ve bu faaliyetler için siz üye ve gönüllülerimizin bazen cansuyu, bazen de can simidi olacak olan bağışlarınız bizler için çok kıymetli.

Artık www.heyakademi.org.tr internet sitemiz üzerinden kredi kartınızı kullanarak, güvenli bir biçimde bağışlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Banka tarafından oluşturulan dekontunuz bağış makbuzu yerine geçecek olup, yayınlamış olduğumuz Bağış ve Bağışçı Hakları Beyannamesinde yer alan tüm bağışçı haklarına sahip olacağınızı bildirmek isteriz.

Erişilebilir bir Türkiye, sürdürülebilir bir HEY AKADEMİ için haydi sen de BAĞIŞ YAP!