Gençlik Hakları Eğitimine Katılıyoruz

Koyu Mavi renk arka fon üzerinde, çapraz bir şekilde duran, beyaz renk gazete! HEY POSTA adlı gazetede; açıklama bölümünde yer alan haber metni bulunmakta. Görselin sağ altında, HEY AKADEMİ logosu ve sol alt bölümde “@heysosyal” ibareli Facebook, İnstegram, Twitter sosyal medya ikonları yer almakta.

Üyesi olduğumuz Yerel  Gençlik Dernekleri Ağı (YGDA) “Ençlik Hakları Eğitimi” için 21 – 25 Haziran 2021 tarihleri arasında İzmir’deyiz. Eğitime; Herkes İçin Erişilebilir Yaşam Akademisi Derneği adına Öğr. Gör. Sinan Tarkan ASLAN katılım sağlıyor.

Pi Gençlik Derneği koordinasyonunda gerçekleşen eğitimde; gençlik hakları, ulusal ve uluslararası mevzuatta gençlik çalışmaları, iyi uygulama örnekleri gibi ilham veren eğitimlerin yanı sıra eğlenerek – öğrendiğimiz atölye çalışmaları da yapılmaktadır.

Ve bu eğitim kapsamında; İzmir Hava Gazı Fabrikası Yerleşkesinde 24 Haziran 2021 Perşembe günü saat 14.30 – 17.30 arasında YGDA üyesi sivil toplum örgütleri stant açarak, tanıtım yapacaklar. Fuarımızı ziyaret eden gençlere ise yurtdışı proje katılımcısı olma fırsatları sunulacak.