Tavşan Haklı ve HEY AKADEMİ İşbaşında!

Görselin sol altında çapraz şekilde bir resim ,resimde tahtaya plan çizim yapan bir el görseli bulunmakta, Görselin sağ üst köşesinde açıklama bölümündeki metin yer almaktadır, Görselin sağ altında, hey akademi logosu , onun yanında heysosyal sosyal medya ikonları bulunmakta.

Alis Harikalar Diyarında adlı kitapta; “Alis bir yol ayrımına gelir, nereden gideceğini bilemez ve orada bulunan tavşana sorar, hangi yoldan gitmeliyim? Tavşan; nereye gitmek istediğini bilmiyorsan, nereden gittiğinin de bir önemi yok” diye cevap verir.

Evet, tavşan haklıdır. Bu nedenle; hak temelli olma iddiası ile yola çıkan HEY AKADEMİ, üyeleri ile birlikte 10 yıllık Stratejik Plan hazırlıyor. Örgütsel Gelişim Kampına katılan üyelerin aktif olarak yer aldığı atölye çalışmalarında keyifli tartışmalar, çılgın fikirler ve kapsayıcı öneriler ile renkli bir atölye gerçekleşti.

HEY AKADEMİ, neyi, niçin, nasıl, ne kadar ve ne zaman yaptığını bilen, ayakları yere sağlam basan, yol haritasına göre faaliyetlerde bulunan bir STÖ olmaya geçmişte olduğu gibi gelecektede devam edecek.

Kürsüde konuşma yapan iki kadın yer almaktadır.
Görselde toplantı salonunda bulunan katılımcılar yer almaktadır