Hayalleri Gerçekleştirme Atölyesi Başladı!

Görselin sağ üst köşesinde Elini çenesine koymuş düşünen bir kadın görseli yer almakta , Görselin sol alt köşesinde açıklama bölümündeki metin yer almaktadır, Görselin sağ altında, hey akademi logosu , onun yanında heysosyal sosyal medya ikonları bulunmakta.

Örgütsel Gelişim Kampının ikinci gününde İsmail ÇEVİKBAŞ tarafından, aldığı eğitimler ve geçmişteki tecrübelerinden de faydalanarak, katılımcılara Proje Döngüsü Yönetimi eğitimi verdi. ÇEVİKBAŞ; “her bireyin çevresi ve çalışma alanı ile ilgili tespit ettiği sorun ve ihtiyaçlara çözüm geliştirmek için hayal kurabileceğini, bu hayalleri uygun şekilde kurgulayarak, projelendirebileceğini” söyledi.

Eğitim sonrası; proje panayırı isimli gruplar arasında çekişmeli geçen bir hareketlendirici etkinliğin yapıldığı atölye katılımcılara analiz – sentez, eleştirel düşünme, inovasyon, sürdürülebilirlik, sosyal etki gibi yeni bilgi ve beceriler kazandırdı.

Görselde Tiyatro düzeninde oturan katılımcılar ve kürside konuşma yapan konuşmacı yer almaktadır
Görselde birden fazla yuvarlak masa ve masa etrafında katılımcılar ve masanın arasında konuşma yapan konuşmacı yer almaktadır.