HEY Akademi Üyeleriyle Rotasını Belirledi!

Görselin üst bölümünde, çalışta ya katılan katılımcıların toplu bir şekilde ayakta yan yana durdukları bir resim yer almaktadır. Görselin orta ve alt bölümünde etkinlik sırasında katılımcıların masa başında çalışırken, farklı açılardan resimler yer almaktadır. Görselin sağ alt köşesinde, HEY Akademi, logosu, logonun karşısında, heysosyal, sosyal medya ikonları yer almaktadır.

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı desteği ile gerçekleşen “HEY Akademi Rotasını Belirliyor” adlı çalışma kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından HEY Akademi aktivistleri 1 – 3 Mart 2024 tarihleri arasında Isparta’da misafir oldular.

Hilton Garden in Isparta Otelinde gerçekleşen çalışmada; HEY Akademi aktivistleri GZTF ve PEST analizleri ile Örgütümüzün adeta röntgenini çekerek, Örgüt vizyon, misyon ve değerleri ile uyumlu hedef ve çıktıları içeren stratejik plan hazırladılar.

HEY Akademi üyeleri ile güçlü ve üyelerinin desteği ile alanda öncü sivil toplum örgütü olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Hazırlanan stratejik plan, kısa süre içinde web sitesinde kamuoyu ile paylaşılacak.