Hak Temelli Anlayış ile Faaliyetleni Sürdürmeye Devam !

Koyu Mavi renk arka fon üzerinde, çapraz bir şekilde duran, beyaz renk gazete! HEY POSTA adlı gazetede; açıklama bölümünde yer alan haber metni bulunmakta. Görselin sağ altında, HEY AKADEMİ logosu ve sol alt bölümde “@heysosyal” ibareli Facebook, İnstegram, Twitter sosyal medya ikonları yer almakta.

Herkes İçin Erişilebilir Yaşam Akademisi Derneği (HEY AKADEMİ), kuruluşundan bugüne hak temelli anlayış ile faaliyetlerini sürdürmekte ve hak temelli çalışan sivil toplum örgütleri ile de işbirliğini geliştirmeye çalışmaktadır.

2020 Yılında yapılan Arama Konferansı etkinliği ile hak temelliliği kendine ilke edinmiş, dinamik, enerji dolu ve işbirliğine açık bir gençlik oluşumu ile tanışan HEY AKADEMİ, bu konferanstan sonra Yerel Gençlik Dernekleri Ağı (YGDA) kurucu üyesi olmak için başvuru yapmış ve kurucu üyeliğe kabul edilmiştir.

Yerel Gençlik Dernekleri Ağı’nın (YGDA) 2021 yılı için planladığı eğitim dizisinin ilki olan “İnsan Hakları ve Hak Temelli Çalışma Eğitimi”, 29 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşti.

Eğitime HEY AKADEMİ’nin YGDA Temsilcisi İsmail ÇEVİKBAŞ ve Genel Sekreter Fatih SAYAR katıldı.

Gençlik örgütleri ve çalışanları olarak, hak temelli anlayış ile her şeye varız!